APIE MUS

Blank Page – balto lapo būsena, gali būti pati blogiausia arba pati geriausia akimirka. Balto lapo būsena, kai atrodo pamiršti viską, galvoje nėra nei vienos minties ir nežinai nuo ko pradėti. Pažiūrėjus iš kitos pusės tai didžiausia laimė – tai  reiškia, jog prieš Tave baltas lapas, tuščias, atviras naujai pradžiai ir galimybėms, užpildyti jį tuo, kas dar nesukurta, kas dar tik išvys pasaulio šviesą.

Blank Page projektas prasidėjo būtent nuo tokios būsenos. 2020 kovo mėnesis tapo atskaitos tašku, kai pasaulis patyrė šią būseną ir tikriausiai niekada nebus toks, koks buvo. Šis taškas daug kam atvėrė akis ir privertė susimąstyti, ką darėm su savo gyvenimais ir veiklomis iki šiol ir kur norime judėti toliau. Mes, projekto bendraįkūrėjos, tuo metu galvojom, koks gali būti mūsų indėlis ir pagalba žmonėms, kaip mes galim praskaidrinti ir palengvinti jų keistas dienas. Dalintis gali tik tuo, ką turi, o mes turėjom  sukaupę žinias apie erdvių projektavimą, interjero sprendimus, baldų planavimą bei projektavimą, technologinius aspektus ir vizualios estetikos valdymą. Turėdamos  laiko analizei, pamatėme, kad klientai negali priimti pagrįstų sprendimų, nes tiesiog neturi pakankamai informacijos, arba priešingai, jos kiekis toks didelis, kad ypač lengva pasimesti ir atsirinkti tai, kas tiks daug kam, bet nebūtinai tiks Tau.

Todėl nusprendėme suburti stiprią, savo srities specialistų, komandą  ir visomis turimomis žiniomis pasidalinti su Jumis.  Tai darysime per edukaciją, mokymus, erdvių planavimą, interjero projektus, baldų dizaino kūrybą, baldų konstravimą ir gamybą bei dar gausybėje įdomių veiklų.

Todėl tegul mūsų žinios tampa vizija Jūsų tuščiame lape!