Baldų Planavimo Ir Interjero Kursas.

Šis 3 savaičių kursas skirtas:
– Žmonėms, kurie ruošiasi atnaujinti, susiprojektuoti savo namų erdves ir baldų sprendimus;
– Žmonėms, kurie dar tik svajoja apie įkurtuves, tačiau nori turėti žinių bagažą, kad priimtų tinkamiausius sprendimus savo naujiesiems namams;
– Žmonėms, kurie domisi interjero erdvių bei baldų dizainu ir nori stipriai patobulinti žinias šioje srityje;
– Žmonėms, kurie jau pradėję kurti savo namų erdves, tačiau nori priimti pagrįstus sprendimus ir pasiekti geriausių rezultatų – kokybiški erdvės estetikos bei ergonomikos sprendimai ir pasiektas geriausias kainos bei kokybės santykis užsakinėjant baldus.
Ką gausite šio kurso metu?
– Pagrindinius interjero projektavimo principus;
– Susikursite savo interjero „nuotaikų lentą“ kitaip vadinamą moodboard`a;
– Žinias apie namų baldus, jų dizaino, medžiagų bei konstrukcinius sprendimus ir pasirinkimo galimybes bei pritaikymą Jūsų konkrečiu atveju;
– Naudinga informaciją ir profesionalų konsultacijas viso kurso metu, atliekant namų darbų užduotis (3 sav.);
– Galimybę susiformuoti savo erdvės viziją ir tikslią baldų gamybos užduotį, kurią pateikę baldų specialistams gebėsite objektyviai palyginti gautus pasiūlymus;
– Žinias apie baldų išplanavimą erdvėje, bei namų darbų dėka po kurso galėsite turėti preliminarų baldų išdėstymą;
– Žinias, kurios leis lygiavertiškai diskutuoti su architektais, dizaineriais ir baldų gamintojais, o tai reiškia pasiekti geriauso Jūsų erdvės įrengimo rezultato.
-Valandos trukmės gyvą arba video skambučio formato konsultaciją.
Kurso trukmė – 3 savaitės. Viso kurso metu (neribotai) galėsite konsultuotis, klausti, bei kartu, koja kojon, keliauti su mūsų specialistais savo baldų ir namų erdvės išplanavimo vizijos link.
Mokymai vyks nuotoliniu būdu.
Kurso formatas: užsiregistravę į kursą būsite prijungti prie uždaros grupės, kur kas antrą dieną įkelsime naują pamoką video formatu. Video pamokas galėsite žiūrėti sau patogiu liaku. Taip pat po kiekvienos pamokos gausite santrauką, bei naudingą informaciją ir nuorodas į temą atspindinčius šaltinius (2 sav.). Per visa pirmųjų dviejų kurso savaičių laikotarpį galėsite formuoti klausimus, tartis su BLANK PAGE komanda, spręsti savo situacijas ir dirbti prie savo individualių projektų. Trečioji savaitė skirta įsisavinti medžiagą esant poreikiui peržiūrėti video pamokas ir pasiruošti video skambučiui (konsultacijai ~60 min) esant galimybei ir susitikti gyvai ir apibendrinti, atsakyti į likusius klausimus ir reziumuoti Jūsų namų darbus, kuriuos atlikinėjote kurso metu ar aptarti kitus klausimus.
Kursą sudaro 6 video pamokos:
1 PAMOKA. Nuo ko prasideda dizainas?
Suprasite iš ko susideda ir nuo ko prasideda erdvių dizainas ir baldų kūrimo procesas. Išmoksite ne tik pagrindinius dizaino principus, išsiaiškinsite savo poreikius, bet ir susidarysite sau tinkančius mood board’us.
2 PAMOKA. Baldų medžiagos.
Susipažinsite su medžiagomis, kurios naudojamos baldų gamyboje. O svarbiausia suprasite, kokios tų medžiagų savybės ir išmoksite įvertinti, kokios medžiagos yra tinkamiausios vienu ar kitu atveju. Tai leis daryti optimaliausius sprendimus Jums savo namuose!
3 PAMOKA. Virtuvės baldų projektavimas ir baldinė furnitūra.
Suprasite kokie svarbiausi baziniai žingsniai turi būti atliekami projektuojant virtuvės baldus. Nuo erdvės planavimo iki tinkamo medžiagų ir konstrukcijų parinkimo. Išsamiai papasakosime apie furnitūras ir jų tipus.
4 PAMOKA. Drabužinės baldų projektavimas ir baldinė furnitūra.
Išsiaiškinsit, kokie sprendimai yra esminiai, kuriant drabužinę ar drabužių spintą. Sužinosite, kokie furnitūros tipai yra patogiausi ir tinkamiausi būtent Jūsų atveju.
5 PAMOKA. Darbo erdvė bei vaiko kambarys.
Suprasite, kas svarbiausia planuojant darbo bei vaikų erdves namuose, kaip jas paversti ne tik funkcionaliomis, bet ir estetiškai patraukliomis bei skatinančiomis tobulėti.
6 PAMOKA. Kainodara.
Atskleisime niuansus, kurie ypatingai svarbūs, norint gauti geriausią kainų pasiūlymą, įvertinti kainos ir kokybės santykį bei išsirinkti patikimiausią tiekėją. Po šios pamokos turėsite tiek žinių, kad su savo turimu biudžetu galėtumėte pasiekti maksimaliusią įmanomą galutinį rezultatą.
Trijų savaičių kurso kaina 250 eur
Į kurso kainą įeina:
– 6 video pamokos (viso 300 min),
– kiekvienos pamokos tekstinė santrauka su vizualais
– klausimynas – anketa padedanti išsigryninti savo individualius poreikius
– naudingos nuorodos į temą atspindinčius šaltinius ir kita naudinga literatūrą
– nuolatinės – neribotos specialistų konsultacijos viso kurso metu (kiekvienam dalyviui individualiai)
– viena video skambučio konsultacija (galimybei esant ir gyvas susitikimas) apie 60 min
– praktinės užduotys
– diplomas
– max 10 dalyvių grupėje
Registracija hello@blankpage.lt arba Dovilė +370 60 958 251