Interjero dizainas tarnauja žmogui. Kaip suderinti “gražu” ir patogu interjere?

Gyvenamosios erdvės plano kūrimas (funkcinis išplanavimas) yra vienas svarbiausių faktorių, lemiančių erdvės gyventojų komfortą ir patogumą bei interjero dizaino kokybę. Profesionalus interjero dizaineris, prisiima atsakomybę už tai, kad projekto sprendiniai pirmiausia patogiai tarnautų žmogui ir atlieptų jo unikalius poreikius, o tada dar ir pasiektų norimą estetikos lygmenį. Šios dermės rezultatas – interjeras, kuriame gera būti. Klientui tai apie jausmą, mums, interjero dizaineriams, tai konkretūs žingsniai, kuriuos turime atlikti, norėdami tą jausmą sukurti.

Kokie tie žingsniai? Patyriminio seminaro metu ne tik teoriškai nagrinėsime kokius žingsnius reikia atlikti siekiant „gražu“ + patogu, bet ir praktiškai pamatysime, kaip funkcionalumas įvelkamas į estetiką ir formą. Pajausime, kokį pojūčių spektrą tai atveria.

Ką iš to gausi? Tikrai praplėsi savo suvokimo ribas ir pasėsi ne vieną naują kūrybinę sėklą savo galvoje. Į ką tai išaugs, priklausys tik nuo Tavęs.

Kam naudinga? Interjero dizaineriams, šios srities entuziastams ir visiems, norintiems plėsti bei gilinti savo pasaulio matymą.

Trumpai apie mus: Blank Page interjero dizaino studija, kurios komandos nariai nepadoriai ilgai sukasi kūrybinėse srityse, nuo architektūros, interjero dizaino iki baldų gamybos, technologijų ir kūrybos. Kasdienė interjero dizaino praktika, mums leidžia suvokti, kad dizainas yra sudėtinė tema, reikalaujanti itin plataus ir spalvingo pilno žinių bagažo. Patirtys rodo, jog visi mes, kūrėjai, nors ir skirtingų dizaino disciplinų, o gal tiesiog savo asmeninio gyvenimo, esame unikalūs, bet tuo pačiu susiduriame su labai panašiomis problemomis, tad galime dalintis patirtimis ir taip būti naudingi vieni kitiems.

Vieta: Kaunas, Blank Page Studio (A.Iljinienės namas) K.Donelaičio g. 19

Vietų skaičius itin ribotas.