Blank page studio

Interjero ir architektūros degustacija per kvapą ir istoriją 06.20 d.-18 val.

Ateikite ir patirkite, kaip kvapas gali atverti duris į istoriją, bei praturtinti mūsų supratimą apie erdves, kuriose gyvename šiandien. „Interjero ir architektūros degustacija per kvapą ir istoriją“ – tai renginys, skirtas visiems, norintiems giliau pažinti lietuviškos architektūros ir interjero dizaino šaknis. Čia į vieną, vaizduotę turtinančią patirtį, sujungsime interjero dizaino, architektūros ir kvapų pasaulius. 

Renginio metu susipažinsite su sprendimais, kurie tapo lietuviško interjero dizaino ikonomis,  turėsite galimybę prisiliesti prie tarpukario prabangios kasdienybės ne tik per  istorijas, kurias Jums pristatys Blank Page studijos,  interjero dizainerė Rūta Bužinskaitė, bet ir pasinerti į galingą kvapų pasaulį, kur Jus lydės Paulius Smolskas ir Lina Abromaitienė, Amour Devil prekinio ženklo įkūrėjai.

Ši išskirtinė galimybė patekti į istorinę A.Iljinienės namo erdvę ne tik praturtins Jus naujais pažinimais, bet ir leis suprasti, kokią įtaką dizainas ir jo sudedamosios dalys daro žmogaus gyvenimui.  

Kodėl verta dalyvauti?

  1. Unikali patirtis: Sužinosite, kaip kvapai gali papildyti mūsų suvokimą apie architektūrą ir interjero dizainą, suteikdami naują požiūrį į erdves.
  2. Istorija: Sužinosite įdomiausius faktus apie A.Iljienės namo interjero dizainą ir architektūrą, bei giliau susipažinsite su tarpukario kūrybos principais.
  3. Interaktyvi edukacija: Renginio metu galėsite tiesiogiai išgyventi kvapų ir interjero dizaino sąveiką, jų įtaką mūsų pojūčiams bei emocijoms.

BILIETAI ČIA

Studijos Nuomos Kainos Fotosesijoms: 1 val. – 100 eur ; visa diena – 500 eur

Dėl komercinės fotosesijos ar renginio susisiekti asmeniškai studio@blankpage.lt arba tel. 860958251