Interjero Dizaino Akademijos Kursai

Interjero dizainas tai viena paveikiausių žmogaus gyvenimo kokybei sričių. Interjero dizaineris, kuria aplinką, kurioje įsirašys patyrimai, prisiminimai, žmonių istorijos. Interjero dizaineris atspindi asmenybes ir jų išskirtinumą erdvėje. Jis tam tikra prasme “erdvės užkalbėtojas”. Skamba labai įmantriai, o realybėje visi šie sluoksniai susiveda į vieną žodį PRAKTIKA. Kuo daugiau patiri, kuo daugiau problemų išsprendi, tuo labiau supranti, kad interjero dizaino kūrime magiją sudaro labai žemiški dalykai ir darbas, darbas, darbas. Darbas su klientu, darbas su savimi, darbas su partneriais, tiekėjais, rangovais, vadybininkais, komandos nariais. Taip pat tai nuolatinis tobulėjimas. Interjero dizainas – tai sritis, kur mokytis teks visą gyvenimą, nes kiekvienas projektas ateina su savo iššūkiais ir naujom, dar nematytom situacijom.

Jeigu skaitant šiuos žodžius, Tavo akyse tik stipriau įsižiebia ugnelė ir noras kurti bei vieną dieną su pasididžiavimu save vadinti interjero dizaineriu,  visai nesvarbu, kad širdis plaka stipriau, o kojos šiek tiek aptirpusios iš baimės – tai normalu. Čia svarbiausia paklausti savęs labiau noriu,  ar labiau bijau?

Jei labiau nori, tai tegul būna ši žinutė Tau ženklas, kad laikas daryti veiksmus, o jei labiau bijai, vistiek pradėk, nes interjero dizaino akademiją sukūrėm tam, kad Tau padėtume.

Gyvename nuostabiu laiku,  kai turime begales galimybių, prasiplėtusį akiratį, atvirą pasaulį ir laisvę eiti ten, kur veda širdis, užsiimti veikla, kuri teikia malonumą, keisti savo esamą veiklą ir įgyvendinti visas savo svajones, kurios tyliai laukė kamputyje. Tačiau, kaip žinia su laisve ateina ir atsakomybė. Interjero dizainas Lietuvoje dar jauna sritis, tik pradedanti atrasti savo šaknis ir jomis tvirčiau kabintis į žemę. Norinčių dirbti šioje srityje be galo daug, tačiau srities profesionalų tikrai per mažai, kad sukurtume kokybišką lietuviško interjero dizaino pagrindą. Blank Page Academy – interjero dizaino akademijos tikslas – ugdyti profesionalius interjero dizainerius ir tokiu būdu prisidėti prie kokybiško interjero dizaino kūrimo Lietuvoje.

Per daugiau negu 13 metų patirtį šioje srityje, susirinkome žinias per patyrimą, per klaidas, per sėkmingus sprendimus ir situacijas. Šis ilgas kelias leido įvertinti ir aiškiai suprasti, kad interjero dizaino sritis yra kompleksiška ir norint joje dirbti sėkmingai, įgyvendinti aukštos kūrybinės  kokybės projektus, kuriančius pridėtinę vertę,  neužtenka tiesiog talento, gero skonio ar pajautimo. Taip, kaip Tu savoji tapti interjero dizaineriu, taip mes jau seniai svajojom savo realias patirtis apgyvendinti akademijoje, kur augintume ne srities savamokslius, o sėkmingus ir  profesionalius interjero dizainerius.

Interjero dizano akademijos kursas labai skirsis nuo bet kokių kitų mokymo programų. Šio kurso metu mokysitės interjero dizaino, kaip visumos:

 

I modulių blokas. Interjero dizainas, kaip konceptas ir kūryba.

Dažnai mokymo programos pradedamos ir baigiamos tik šio bloko apimtyje. Mūsų atveju jis bus tik pirmoji stotelė, orientuota į interjero dizaino, kaip kūrybinės disciplinos esmę. Daug analizuosime skirtingais pjūviais. Pasidėsime pagrindus ir žengsime į supratimą, kas yra dizaino konceptas, mokysimės kompozicijos galimybių ir erdvės formavimo subtilybių. Ne tik mokysimės spalvų ir medžiagų teorijų, bet ir praktiškai aiškinsimės, kaip jos veikia erdvėje ir kokią įtaką jai daro. Gvildensim kūrybiškumo temą ir praktiškai aiškinsimės kiekvieno iš Jūsų, kūrėjų stiprybes bei silpnybes, tam kad gebėtume jas “įdarbinti” ir išnaudoti maksimaliai.

 

II modulių blokas. Interjero dizainas, kaip praktika.

90% interjero dizaino projekto sėkmės lemia tai, kiek interjero dizaineris supranta, kaip dalykai veikia praktikoje. Apmaudu, bet daugumoje mokymo programų praktinės temos aiškinamos tik teoriniu lygmeniu. Šiame kurse praktinėms temoms ir jų patyrimui skirsime daugiausiai dėmesio. Antrasis blokas bus skirtas nuo A iki Z išgvildenti interjero projekto apimtį ir svarbiausia –  jo įgyvendinimą. Šioje dalyje į akademiją atkeliaus kviestiniai lektoriai – skirtingų sričių profesionalai. Jie ne tik papasakos, bet ir parodys, duos ištyrinėti ir sudėlios svarbiausius taškus skirtingose projekto ruošimo ir įrengimo temose. Praktiškai tyrinėsime interjero dizaino projektą nuo idėjos, jos pateikimo, techninio detalizavimo, brėžinių ruošimo, darbo braižymo ir vizualizavimo programomis, dirbtinio intelekto galimybių iki inžinerinių sistemų ( santechnikos, elektros, išmanių sprendimų, apšvietimo) bei baldų planavimo, ergonomikos, apdailos ir baldinių medžiagų pažinimo ir parinkimo, erdvės dekoravimo. Tam, kad skirtingas temas pažintumėt iš esmės, surinkome lektorių komandą. Šie specialistai – tai praktikai, kas dieną sprendžiantys unikalias projektų situacijas, o šiam projektui suvienijantys jėgas, kad galėtų žiniomis pasidalinti su Jumis.

 

III modulių blokas. Interjero dizainas, kaip verslas.

Niekas niekuomet neliečia šios temos. Gal nepatogu, o gal tiesiog nesinori gąsdinti pradedančiųjų interjero dizainerių. Bet mes galvojam, kad stipresnis esi, kai žinai, kas Tavęs laukia iš tiesų, tuomet turi galimybę tam pasiruošti. Interjero projekto sukūrimas, deja, bet yra   tik viena, šios srities specialisto, veiklos dalis. Jeigu planuojate už paslaugas gauti pelnytą atpildą, kitaip tariant,  užmokestį,  sveikinam – Jūs jau beveik verslininkas. Tik klausimas ar iš tiesų esat? Ar kada nors, kas nors Jus tam ruošė? Galiausiai, jei esat nepaprastai puikus ir profesionalus interjero dizaineris, nebūtinai esate klientų aptarnavimo specialistas ar geras psichologas, gebantis susitarti ne tik su savimi, bet ir išsiaiškinti kliento poreikius, suvaldyti jo lūkesčius, rasti kalbą su rangovais, tiekėjais, parduoti savo paslaugas ir netapti “labdaringa organizacija”. Visas šias sritis, analizuosime trečiajame modulių bloke.

 

Apibendrinant – akademijoje Jūsų lauks:

–  paskaitos (skirtingi blokai skirtingais būdais: online ir gyvų susitikimų formatu);

–  kviestiniai lektoriai – ekspertai specifinėse interjero srityse;

–  kviestiniai svečiai – praktikuojantys interjero dizaineriai;

–  nedidelis studentų kiekis grupėje (10-15) žmonių, siekiant užtikrinti asmeninį dėmesį kiekvienam.

–  mokomiji medžiaga;

–  namų darbų užduotys;

–  interjero projekto užsakovui kūrimas;

–  palaikanti bendruomenė;

–  konsultaciniai susitikimai ir palaikymas po akademijos kurso baigimo;

– naudingos pažintys, rekomendacijos ir įvairios galimybės sėkmingai darbo pradžiai.

 

Trukmė:

–  3 – 4 mėnesiai intensyvaus mokslo;

– 2 mėnesiai taikymui praktikoje ir palaikymui. 

Blank Page komandos sukurta autorinė mokymo programa – tai galimybė pirmuosius žingsnius interjero dizaino pasaulyje žengti su žinojimu ir pasitikėjimu.

Kadangi sukūrėme aukštos kokybinės vertės produktą, tokius pačius kokybinius kriterijus keliame ir akademijos studentams. Todėl jei perskaitei iki šios vietos ir vis dar skaitai, o pateikta informacija bei idėjos rezonuoja, ir manai, kad norėtum leistis į interjero dizaino mokslus su mūsų profesionalų komanda, paprašysime Tavęs registruojantis atsakyti į keletą klausimų. Mūsų tikslas į akademijos mokymų grupę surinkti motyvuotus žmones, kurie nusiteikę tapti puikiais srities specialistais, tad norime geriau Tave pažinti ir suprasti, koks Tavo tikslas šioje kelionėje. Tokiu būdu galėsime užtikrinti kokybiškus grupės tikslus, komfortišką dinamiką ir kurti palaikančią, bendradarbiaujančią bendruomenę.

Tolimesne informacija apie akademijos mokymus, detalią mokymų programa ir visomis svarbiausiomis detalėmis dalinsimės tik su užsiregistravusiais kandidatais.