Interjero Vizualizacijų Kūrimo Kursai.

TAPK INTERJERO VIZUALIZUOTOJU.

Kursų metu išmoksi kurti realistines interjero vizualizacijas ir sužinosi kaip tapti savo srities profesionalu.

Interjero dizainerio ar realistinių vizualizacijų kūrėjo profesija šiomis dienomis yra madinga ir itin norima. Gaila, bet dažnai atitikti “profesionalo” sąvoką trukdo žinių, bei įgūdžių trūkumas. Vizualizacijų kūrėjo ar interjero dizainerio klientai vis daugiau keliauja, plečia savo akiratį ir lepina akis architektūros bei interjero dizaino šedevrais. Geriausi pasauliniai pavyzdžiai  tampa vis lengviau prieinami visagalio “Pinterest” dėka. Matydami platesnį vaizdą, klientai natūraliai pradeda reikalauti iš savo paslaugos tiėkėjo vis daugiau: profesionalumo, gebėjimo kurti aukštos kokybės REALISTINES vizualizacijas, kokybiškos komunikacijos ir  aptarnavimo, dėmesio ir žinoma, puikaus kainos ir kokybės santykio. Ar Jūs atitinkate visus šiuos reikalavimus? Jeigu vis dar randate keletą sąvokų, kuriose Jums trūksta įgudžių ar pasitikėjimo savimi susitinkame Kaune, 2023 kovo mėn. (dienas dar patikslinsime) gyvuose, intensyviuose mokymuose!

Kiekvienas tikras savo srities profesionalas turi išmanyti net tik techninius užduoties įgyvendinimo aspektus – gebėti sukurti nepriekaištingą vizualizaciją, bet ir lavinti “soft” tipo įgūdžius, kaip kliento pažinimas, sklandi komunikacija ir savęs pozicionavimas.  Patirtimis šiose temose su Jumis dalinsis Blank Page akademijos bendraįkūrėja, interjero dizainerė Rūta Bužinskaitė. Tai labai retai pasitaikanti galimybė.  Išgirsite, kokiais kriterijais vadovaujantis, Jūsų paslaugą renkasi pats tikslingiausias Jūsų klientas. Kokie jo lūkesčiai? Kas, jo akimis, Jus gali išskirti iš kitų kolegų, esančių Jūsų verslo nišoje?  

Tuo tarpu vizualizacijų kūrimo įrankius ir visus teorinius bei praktinius vizualizacijų kūrimo  3Dmax programa niuansus Jums perduos realistinių vizualizacijų kūrimo PRO – Mantas Širvinskas (archivizja.lt)